• brak-logo

    Strona:U.B.M. KOTASIŃSKA

    Dane strony

    Miejscowość: Namysłów Ulica i numer: ul. Kresowa 5 Województwo: Opolskie Tel: 774127078 WWW: www.meble-medyczne.pl

    Producent wyposażenia medycznego, firma U. B. M-Meble Medyczne, zajmuje się sprzedażą trwałych mebli medycznych, rehabilitacyjnych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość, solidne konstrukcje, proste rozwiązania, które zapewniaj...

Stron dodanych: 817, Kategorii: 18
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Nazwa strony: Impla Dental Clinic

Dane adresowe:

  • Województwo: Małopolskie
  • WWW: impla.com.pl

Nie są Państwo zadowoleni z jakości usług, jakie oferuje gabinet stomatologiczny? Zapraszamy więc, byście przekonali się Państwo o tym, jak potrafimy zadbać o swoich pacjentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo: implantologię (zabiegi wszczepiania implantów zębowych, zabiegi regeneracji kości oraz odbudowę protetyczną na implantach), stomatologię zachowawczą wraz z endodoncją (w tym leczenie pod mikroskopem), stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną i protetykę stomatologiczną. Co więcej, zadbaliśmy również o szereg udogodnień, w tym te dla osób niepełnosprawnych.

Mogą być Państwo także spokojni o to, jak będą się u nas czuć Państwa pociechy. Zapewniamy, że nasz wykwalifikowany personel otoczy je opieką i sprawi, że wizyta będzie bezstresowa. Jeśli stomatologia na najwyższym poziomie, to tylko z nami!

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Impla Dental Clinic